Кина Надворешен водоотпорен водоотпорен тактички ранец Чанта со едно рамо Чанта за тактичка обука Фабрика и добавувачи за воени ранци | V-FOX

Отворено Водоотпорен Маскирна тактички Ранец Една Рамо Bag чантата тактички обука на воен Ранец

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Поставата материјал:
  најлон
  Главната Материјал:
  платно
  стил:
  Мода, најнова модерна
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  V-FOX
  Број на модел:
  V-MB-201810002
  тип:
  надворешни рамка
  боја:
  прилагодено
  капацитет:
  30-40L, 30-40L
  Користење на логото:
  Прифати Прилагодено логото
  спецификации:
  навремена испорака
  MOQ:
  500 парчиња
  ОЕМ и ODM:
  прифати
  клучни зборови:
  воен тактички ранец
  големина:
  Понудена приспособена големина
  употреба:
  отворено активност
  Употреба:
  Кампување и Пешачење

  Набавка Способност
  Набавка Способност:
  1000000 Парче/парчиња месечно Надворешен водоотпорен маскирен тактички ранец торба со едно рамо
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  Стан пакување, секое парче во polybag
  Порт
  Шенжен / Хонгконг
  Водечко време :
  Кол (парчиња) 1 - 1000 > 1000
  Est. Време (ден) 5 Треба да се преговара

  Отворено Водоотпорен Маскирна тактички Ранец Една Рамо Bag чантата тактички обука на воен Ранец

  Опис на производот

   

  име производи Отворено Водоотпорен Маскирна тактички Ранец Една Рамо Bag чантата тактички обука на воен Ранец
  материјал најлон
  боја Прилагодено
  логото на печатење Како што услов.
  апликација Дневен comestic торба, багаж торба патување, patry чантата, итн
  OEM / ODM прифатливи
  примерок време Прилагодено примерок 5-7days, Акции на примерок понуда премногу
  MOQ 300pcs или може да се преговара
  функција Добар изглед / Висок квалитет / врвот одделение / водоотпорен / 100% еко-пријателски
  контрола на квалитет  Напредна опрема и искусни КК тим ќе ги провери материјал, 
  полупроизводи и готови производи строго во секој чекор пред превозот.
  рок на испорака  20-30 работни дена по приемот на T / T 30% депозит

   

  Прикажи производи

   

  Жешка Препорачај

   

  Информации за претпријатието

  Од 2002 година, кои се специјализирани во дизајнирање, производство и продажба варира на OEM / ODM кеси, особено авиокомпанија подарок bags.We сме професионални производител со повеќе од 10 години искуство и исто така имаат одличен тим за продажба во странство искрено во вашата услуга. Нашата фабрика е околу 18.000 м2 и има повеќе од 727 добро искусни дизајнери и skillfull работници.

    Со цел да им служи на клиентите подобро, ние, исто така, поставување канцеларија во Шенжен, Гуангдонг, China.All нашите производи се во согласност со барањата на Европа и на американски стандарди како REACH, EN71 и ASTM во однос на тестови Заштита на животна средина и не-токсичност.

    Нашите конкурентни цени, со висок квалитет на производите, за време на испорака, добри услуги и ефикасна комуникација на добивање на добра репутација. Ние очекуваме да се воспостави долгорочна, стабилни и взаемна корист деловни односи со клиенти од целиот свет. Со нашите сопствени дизајнерски тим, сите ОЕМ и ODM наредби се добредојдени тука.

   

   

   

   

   

   

  Најчесто поставувани прашања

  П: Каде се наоѓа вашата фабрика?

  A: зграда A / B / C / D / E / F, Jinzhu патот, местото Qingxi, Dongguan, Гуангдонг, CN.

  П: Може ли да ја посетите вашата фабрика?

  A: Добредојдовте! Можете да летаат на аеродромот во Шенжен или да се trainway станица Dongguan, ние може да ви ги собереш.

  П: индивидуализира е тоа?

  А: Ние сме професионални производител торба, имаат свој дизајн одделот, па ОЕМ и ODM се и добредојдени. Контакт со мене сега

  П: Може ли да добијам примерок за слободни

  О: Да, се разбира, ако имаме storage.And ако сте нашите ВИП клиенти, нашиот искусен тим на примерокот може дури и направи нови бесплатни примероци според вашиот дизајн или вашите идеи за вас.

  П: Што е вашето MOQ?

  A: 500pcs по модел, но може да се redjusted ако е потребно.

  П: Како за проверка на квалитетот на производот?

  A: Торби да биле прегледани 5 пати пред породувањето.
  1) суровините откако пристигнаа нашата фабрика склад. 
  2) swatches по сечење со мувла. 
  3) Сите детали додека производството линија на работа. 
  4) Стоката откако ќе се заврши. 
  5) Сета стока по тие се пакуваат.

  П: Кои се товарење (превозот) услови на производот?

  A: 1) Примерок leadtime: 5-7days (без логото на печатење), гумени / метал / навезе, време на логото треба преговарање.
     2) времето на производство: Approx.45days (зависи од Количина) по аконтација примена.
     3) Пакување: 1pcs во 1 polybag, 20pcs во картон или како кориснички.

  Кликни ме за повеќе информации

   

   

   

  Контактирајте не
  Контактирајте не Врати се на почетната страница

 • Претходно:
 • Следно: