Çanta e shpinës taktike me një shpatulla Çanta me një shpatulla taktike e papërshkueshme nga uji në Kinë Çanta e shpinës për trajnim taktik Fabrika dhe furnizuesit | V-FOX

Outdoor papërshkueshëm nga uji Camouflage Taktike shpine One-sup qese kuletë Tactical Training Ushtarak Backpack

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Rreshtim Materiali:
  najloni
  Materiali kryesor:
  kanavacë
  Stili:
  Moda, moda më e re
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, Kinë (kontinent)
  Emri Markë:
  V-FOX
  Numri Modeli:
  V-MB-201810002
  Lloji:
  Frame jashtëm
  Ngjyrë:
  customized
  Kapaciteti:
  30-40L, 30 – 40L
  Logoja:
  Prano Customized Logo
  specifikimet:
  dorëzimit Prompt
  MOQ:
  500 copë
  OEM & ODM:
  pranoj
  Fjalë kyçe:
  çantë shpine taktike ushtarake
  Madhësia:
  Madhësia e personalizuar e ofruar
  Perdorimi:
  aktivitet në natyrë
  përdorni:
  Kampe & Hiking

  Furnizimi Aftësia
  Furnizimi Aftësia:
  1000000 copë/copë në muaj Çantë shpine taktike me një shpatull të papërshkueshëm nga uji në natyrë
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  paketim Flat, çdo pjesë në një polybag
  port
  Shenzhen / Hongkong
  Koha Lead :
  Sasia (Copë) 1-1000 > 1000
  Lindje. Koha (ditë) 5 Të negociohet

  Outdoor papërshkueshëm nga uji Camouflage Taktike shpine One-sup qese kuletë Tactical Training Ushtarak Backpack

  përshkrim i produktit

   

  produktet Emri Outdoor papërshkueshëm nga uji Camouflage Taktike shpine One-sup qese kuletë Tactical Training Ushtarak Backpack
  material najloni
  Ngjyrë me porosi
  Logo Printing Si ju kërkesë.
  Aplikacion qese Daily comestic, qese magazinimit udhëtimit, Patry kuletë, etj
  OEM / ODM i pranueshëm
  koha mostër mostër Custom 5-7days, oferta Stock mostër shumë
  moq 300pcs ose negociatë
  tipar Në kërkim të mira / Me cilësi të lartë / klasën e lartë / i papërshkueshëm nga uji 100% / Eko-miqësore
  Kontrolli i cilësisë  Pajisje të avancuar dhe me përvojë QC Ekipi do të kontrollojë materialin, 
  semifinished dhe produkteve të përfunduar në mënyrë strikte në çdo hap para se të anijeve.
  Një kusht i shpërndarjes  20-30 ditë pune pas marrjes T / T depozitë 30%

   

  Produkte Display

   

  Hot Rekomandoni

   

  kompania e Informacionit

  Që nga viti 2002, të cilat specializohen në projektimin, prodhimin dhe shitjen ndryshon e qese OEM / ODM, sidomos dhuratë ajrore bags.We jemi prodhues profesional me mbi 10 vjet përvojë dhe gjithashtu të ketë ekip të shkëlqyer jashtë vendit shitjes sinqerisht në shërbimin tuaj. Fabrika jonë është rreth 18.000 m2 dhe kanë më shumë se 727 designers me përvojë dhe punëtorët skillfull.

    Në mënyrë që të shërbejë klientit më të mirë, ne gjithashtu zyra e konfigurimit në Shenzhen, Guangdong, china.All produktet tona në përputhje me kërkesat e Evropës dhe standardet amerikane të tilla si REACH, EN71 dhe ASTM në drejtim të testeve të mbrojtjes mjedisore dhe jo-toksiciteti.

    Tona çmimet konkurruese, produkte me cilësi të lartë, në kohë të shpërndarjes, shërbime të mira dhe komunikimi efektiv na fituar një reputacion të mirë. Ne jemi duke pritur për të ngritur një afat të gjatë, të qëndrueshme dhe reciproke Benefit marrëdhënie biznesi me klientët nga e gjithë bota. Me ekipin tonë të projektimit, të gjitha OEM & ODM urdhërat janë të mirëpritur këtu.

   

   

   

   

   

   

  FAQ

  Q: Ku është fabrika e juaj ndodhet?

  A: Ndërtesa A / B / C / D / E / F, Jinzhu rrugor, Qytetit Qingxi, Dongguan, Guangdong, CN.

  Q: A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

  A: ! Welcome Ju mund të fluturojnë në aeroportin Shenzhen ose të marrë një trainway në stacionin e Dongguan, ne mund t'ju marr.

  Q: A është i përshtatshëm?

  A: Ne jemi prodhues profesional qese, kanë departamentin e tyre të projektimit, në mënyrë OEM dhe ODM janë të dyja të mirëpritur. Kontaktoni me mua tani

  Q: A mund të marr mostrën për të lira

  A: Po, natyrisht në qoftë se ne kemi storage.And qoftë se ju jeni klientët tanë VIP, ekipi ynë me përvojë mostër mund të bëni edhe mostra të reja të lirë sipas dizajnit tuaj apo idetë tuaja për ju.

  Q: Çfarë është moq juaj?

  A: 500pcs për model, por mund të redjusted nëse është e nevojshme.

  Q: Si në lidhje me inspektimin e cilësisë së produktit?

  A: çanta duhet të ketë qenë inspektuar 5 herë para dorëzimit.
  1) Lënda e parë, pasi ata mbërritën depo tonë fabrikë. 
  2) swatches pas prerjes nga myk. 
  3) Të gjitha detajet ndërsa linja prodhimi operuar. 
  4) Mallrat, pasi ata janë të mbaruar. 
  5) Të gjitha mallrat, pasi që ata janë të mbushura.

  Q: Cilat janë ngarkimit (anijeve) kushtet të produktit?

  A: 1) Shembull leadtime: 5-7days (pa shtypjen LOGO), Rubber / Metal / qëndis, Logo koha nevojë për negociata.
     2) Koha e prodhimit: Approx.45days (varet nga Qty) kundrejt pagesës avancuar marrë.
     3) Paketimi: 1pcs në 1 polybag, 20pcs në një kartoni, ose si përshtatur.

  Kliko për më shumë informacion

   

   

   

  Na kontaktoni
  Na kontaktoni Kthehu në faqen kryesore

 • Previous:
 • Next: