China Bagazhi Sports Gym qese shpine çanta Fabrika Foldable Travel qese dhe furnizuesit | V-FOX

Bagazhi Sports Gym qese shpine çanta Foldable Travel qese

Përshkrim i shkurtër:

20190520_151231_417


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Artikull NO # TRB19017
  2. Materiali: kanavacë
  3. Ngjyra: përshtatur
  4. Madhësia: ose sipas kërkesës së klientit
  5. Logoja: përshtatur
  Metoda 6.Imprint Screen-shtypje, embossing, hot-vulosje, shtypjen hot-transfer
  7.MOQ: 1000 copë
  Koha 8.Sample: 3-5 ditë
  shërbimit 9.OEM: OEM / ODM pranuar dhe mirëpritur
  10. Certifikatat: SGS dhe BSCI Aduit, ISO9001: 2015 certifikuar
  Teste 11.Passed: Azo lirë, kadmium lirë, nikel lirë, të çojë të lirë, phthalates lirë, etj
  Standardet 12.Quality: Lëndëve të para që ne përdorim janë eko-miqësore që takohen California 65, Reach, RoHS dhe EN71 standarde. (Materialet më në organike, riciklohen dhe RPET, jo-phthalate PVC etj)
  13.Delivery Koha Kohë për dorëzim: 25days
  14.Payment Kushtet:   TT (30% depozitave), L / C, D / P, D / A, Paypal, Western Bashkimi

  20190520_151231_431

  20190520_151231_430

   


 • Previous:
 • Next: